Отинія - "Гагарін долітався, а він договориться"

"Гагарін долітався, а він договориться"

23.09.2010
Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок вважає, що міністр освіти та науки Дмитро Табачник має понести кримінальну відповідальність за статтю в якій він назвав Західну Україну “печерним заповідником націоналізму”.

Про це він заявив у коментарі Gazeta.ua.

“Його маячливі слова навіть коментувати не хочеться. Така людина має бути притягнута до кримінальної відповідальності. Санкція за роздмухування, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, ненависть до всього українського, має бути максимальна. Недарма “Свобода” у своєму проекті Конституції вимагає введення смертної кари”, - заявив він.

Тягнибок вважає, що поява статі зумовлена внутрішньою ненавистю до всього українського.

“Подібні вислови, а й дії у нинішнього міністра освіти були постійно. Ця примітивна особа просто ненавидить будь що українське. І дорвавшись до влади, спочатку завдяки президентові Ющенкові, а тепер Януковичу, ця людина виходячи зі свого виховання, зі своїх переконань, враховуючи внутрішню ненависть до всього українського цинічно отримує певне задоволення від подібних заяв і подібних дій. Я маю на увазі розкрадання українських музеїв. Гагарін долітався, а він договориться, - підсумував головний “свободівець”.