Отинія - Що приховано і хто зацікавлений у зміні Конституції?

Що приховано і хто зацікавлений у зміні Конституції?

Що приховано і хто зацікавлений у зміні Конституції?

Що приховано і хто зацікавлений у зміні Конституції? Головний скелет у шафі нинішньої влади, прихований за гарним одягом під лейбою «реформи», своїм трупно-шоколадним смерідом вказує на спробу убити унітарну соборну Українську Державу. За лаштунками ж високопарних (щоправда пустопорожніх), але оманливо-солодких промов Порошенка, Яценюка та їхніх блюдолизів приховано головну їхню мету. Суть її насправді полягає не в удаваній децентралізації – для цього достатньо провести низку ефективних системних перетворень і пододолати корупцію (але ця влада не дурна поборювати саму себе, правда ж?), а в іншому.
Мета цієї антидержавної авантюри фактично поділити країну на удільні князівства під личиною децентралізації. Таким чином і за становища з корупцією, приватними міні-арміями, клановими інтересами та принципом кругової поруки, державу буде віддано на відкуп регіональним мафіозно-олігархічним кланам, які миттєво де-юре підімнуть під себе регіони, які вони де-факто вже вважають за свої. Відбувається свого роду штучний процес впровадження феодальної роздрібленості, коли регіональні князівства номінально перебуватимуть у єдиній державній структурі, а практично матимуть самостійність, обмежену феодально-васальними зобов'язаннями за принципом середньовічного майорату перед Києвом! Чим це загрожує Українській Соборній Самостійній Державі, гадаю, пояснювати не доведеться...
Який в цьому інтерес Порошенка, Яценюка та Кличка? Тобто, який мотив? Очевидний. Збереження і поділ центральної влади за власним кланом на необмежений термін! Вони позбудуться зазіхань на Київ місцевих олігархів та їхніх закордонних патронів, а отже й на трьох керуватимуть державою й зачищатимуть для свого спокійного майбутнього політичний простір і центральні фінансові потоки. Засоби – різноманітні – податкова, поліція тощо, і як не ганебно це звучить, безкінечне АТО (війна-невійна), під прикриттям чого можна звинуватити своїх політичних опонентів і критиків щодо імітації імітації та профанації владою реформ у прислуговуванні ворогам.
Крім того, через центральну владу і так званих префектів кліка у Києві відіграватиме роль залагоджувальника суперечок місцевих князьків, роль такого собі «авторитета» на сходках.
Цілковита схема перетворення держави Україна на неофеодальне конфедеративне мафіозне утворення з олігархічно-плутократичною системою влади!
Новий закон про вибори, який апробовується нині на місцевих перегонах, вже засвідчив про утиск конституційних прав громадянина обиратися і бути обраним до органів влади демократичним шляхом, адже тепер Ви не взмозі навіть балотуватися без прив'язки до якоїсь певної партійної структури. Тобто змушені бути «в обязах» перед нею. А якщо на політичному небосхилі України немає такої партії, якій Ви довіряєте? То Ви втрачаєте надані Вам Конституцією вищезазначені права і можливості! І це лише один з епізодів поточного порушення чинної Конституції України цією владою, а їх уже сотні! І за них рано чи пізно доведеться відповідати! Тож і з огляду на вищезазначене цю Конституцію цій владі необхідно знищити. А заодно й узурпувати владу!
Рівень брехні, маніпуляцій законом, імітації реформ та словесного проносу у Порошенка, Яценюка, Кличка та усієї їхньої зграї та обслуги – зашкалює обсяг омани та рівень міри.
А тепер подивимося, кому вигідно звалити чинну Конституцію, розколоти Націю під час війни, розчленувати державу та, залишившися при власних інтересах, продовжувати грати у наперстки з народом та світовим співтовариством? Кому вигідно, аби нашим західним союзникам зрештою набридло спостерігати цей бедлам і цирк, а отже й щоби вони плюнули на Київ і більш не діставали захланих господарів печерських пагорбів своїм ниттям про реформи? Кому вигідні західні санкції й власний бізнес, війна без кінця й без війни тощо?
1. ПУТІНУ! (на відміну від слів Порошенка, який каже, що того в розрахунок брати не треба, нам варто таки його брати... Позаяк має Путін в Україні не лише явну п'яту колону, а й приховану... Позаяк прилюдні слова Віце-президента США про приховані (таємні) особисті домовленності Президента України і Президента Росії, очевидно, таки існують!... Позаяк в умовах війни бізнес Порошенка на території ворожої держави не лише функціонує, а й процвітає... Позаяк ніхто не покараний за убивства на Майдані, за злиття Криму, за котли на фронті, натомість путінські регіонали через запасні фіртки знов стають частиною влади в Україні і членами провладних партій тощо... Перелік можна продовжити...);
2. ПОРОШЕНКУ, ЯЦЕНЮКУ і Ко.;
3. Блоку Порошенка - примарна карликова «Солідарність» і бізнес-клан «УДАР» (голосували «за» зміну Конституції);
4. «Народному Фронту» Яценюка, який вже зараз демонстративно начхав на боротьбу за виборця на місцях, бо їх виборець вже не є потрібним (голосували «за» зміну Конституції);
5. «Опозиційному блокові» («Партія регіонів») – одностайно підтримала ініціативу Порошенка і компанії й голосували «за» зміну Конституції.
Є ще питання?! І це лише загальна картина, диявол же, як відомо, причаївся в деталях... Спроба змінити у такий спосіб і в такій редакції чинну Конституцію, дорогий народе України, – це не теорія Змови, це – ключова складова практики Зради!
ЩО МАЄ ВИМАГАТИ НАРОД:
1. Відставка Яценюка і його псевдоукраїнського уряду;
2. Закон про імпічмент Президентові;
3. Приведення Закону про вибори до норм чинної Конституції;
4. Перевибори Верховної Ради України;
5. Перевибори Президента України.
В інакшому випадкові жодних перетворень на краще в країні не буде, владу буде узурповано, державу знівельовано, Націю денаціоналізовано. Є й інший вихід – право на захист своїх прав й обов’язок захищати самостійність і єдність, соборність і неподільність свої національної держави! На право народовладдя – на Національну Револьту! 
© Гай-Нижник П.П.