Отинія - Телегонія – наука про дівоцтво

Телегонія – наука про дівоцтво

Телегонія – наука про дівоцтво

Здорові люди, котрі вступають у шлюб, здебільшого хочуть мати дітей. Але не усі знають, як впливає на здоров’я потомства незаймана чистота, і що саме від неї залежить те, якими будуть їхні діти… Наші предки знали про це: вони вміли помітити, що від гулящої дівчини не буває гарного потомства. У наш час зв’язок невинності з якістю потомства змогли пояснити генетики, котрі відкрили ще в минулому столітті явище зване телегонією. Полягає воно в тому, що вирішальний вплив на потомство жінки має перший у її житті чоловік. Саме він, а не майбутній батько дитини закладає генофонд потомства кожної жінки, поза залежністю від того, коли і від кого вона буде родити своїх дітей. Той, що порушив невинність, стає, скажімо так, генним батьком усіх майбутніх дітей жінки. Чи повинні сучасні дівчата, що приймають рішення ще до шлюбу почати інтимне життя, знати про це? Безперечно.
Приблизно 150 років тому вчені, котрі займалися виводом нових порід коней, для підвищення їхньої витривалості вирішили схрестити коня із зеброю. Згадані досліди не вдалися: не відбулося ні єдиного зачаття - ні в коней від самців-зебр, ні в зебр-кобил. Досвіди припинили і постаралися забути про них, вважаючи справу завершеною, а досвід не вдалим. Однак через кілька років у кобил, саме тих, що приймали участь у дослідах, сталі народжуватися смугасті лошата. І при чому, зачаття це ставалося від породистих жеребців! Приголомшений науковий світ назвав це явище телегонією. Досвіди - Ч. Дарвіна, професора Флінта, Фелікса Ладантека й інших учених – і над іншими тваринами підтвердили даний феномен. І от яка склалася до нашого часу парадоксальна ситуація: про це явище, що має пряме відношення до народження повноцінного потомства, що повинний бути врахованим кожною людиною котра хоче мати здорову родину, знають переважно лише тваринники. І знають про це дуже добре: інакше б у світі не було кращих порід тварин - ні породистих скакунів, ні молочних корів, ні відмінних соболів…
Тоді, 150 років тому, сучасники відразу стали задавати фізіологам питання: ” чи не поширюється ефект телегонії на людей?” Але учених уже не треба було підганяти. Почалися інтенсивні фізіологічні, антропологічні, соціологічні дослідження і навіть досліди, якщо, звичайно, така можливість представлялася. І після багаторічних, численних, різнобічних досліджень безпристрасна наука заявила твердо: “Так, ефект телегонії поширюється і на людей, причому в набагато більш яскраво вираженій формі, чим у світі тварин!” От отут-то й опустилася завіса таємності! Відкриття телегонії відразу ж було заховано від людей, тому що відкривало таємничі завіси долей безлічі людей - простих і великих.
Але головне, воно міцно закривало дорогу для всякого роду сексуальних революцій, а це не входило в плани ворога роду людського - диявола. Для засекречування була знайдена і внесена в енциклопедію зручна фраза про те, що нібито явище телегонії не підтвердилося… •
Отож, запам’ятаймо - телегонія (від “теле” - далеко і “гоні” - народження) - наука, котра стверджує, що на потомство жіночої особи впливають усі її попередні статеві партнери.
Відомо, що навіть через кілька років після позашлюбних зв’язків із заїжджими гастролерами на міжнародних фестивалях, спортивних олімпіадах наші дівчата стали родити від білих генетично здорових своїх чоловіків - дітей “ні в матір, ні в батька, а в чорного молодця”. Причиною появи цих “молодців” була генетична мутація хромосомного ланцюжка; багато років тому відбувся позашлюбний зв’язок, який і став причиною сімейних трагедій. Природно, що в даний час у теорії телегонії незліченна безліч супротивників, що приводять “результати досліджень і дослідів”, доводячи, що телегонія - це маячня, що рахуватися з нею - це не поважати себе і свої бажання. Більшість цих теоретиків - люди зацікавлені, тому що індустрія порнографії потерпить істотні збитки, якщо явище телегонії буде вивчатися дітьми ще зі шкільної лави. Тому для них прибутковіше, якщо наші діти почнуть вивчати в школі програму “Планування родини”, що сприяє розтлінню майбутнього покоління, а, отже – і поповненню їхнього гаманця.
І ще питання: чи уже все втрачено для тих жінок, які загубили невинність, але бажають мати родину? У Православній, як і Католицькій Церквах - в обряді Хрещення і Таїнстві Покаяння - можна знайти друге народження і зброєю Духа Святого зруйнувати фізичну неміч. Але покаяння повинне бути щире, щоб у нього були гідні плоди - тобто щоб внутрішньо змінитися, щоб душа очистилася і перетворилася. З духовної точки зору телегонія пояснюється дуже просто: душа впливає на тіло. “Гени” - це емоції, враження душі матері до зачатої у ній дитині: якщо мати про щось думає чи чинить - це обов’язково відіб’ється на дітях, а вони ж у свою чергу - народяться схожими на того, кого вона “полюбила” в перший раз.
А це тому, почуття це дуже сильне, воно й практично незабутнє. Святий Амвросій Медіоланський назвав його “даром першого шлюбу” від Бога. Цей дар виникає навіть при відсутності фізичної близькості - саме тому раніше дівчат ховали в теремах, замках і фортецях. А тепер дівчат бачать усі… Так що дівоцтво зберегти непросто, а повернути - ще більша складно й найчастіше неможливо. Зате і нагорода велика: діти, що народжуються від цнотливих батьків, - це щира радість життя. Чого я всім нам і бажаю!

Джерело: Просфора - сайт священика