Отинія - Різдвяне привітання вірним Отинійського деканату

Різдвяне привітання вірним Отинійського деканату

Різдвяне привітання вірним Отинійського деканату

Коли Господь Ісус народився від святої Діви,

 усі просвітилися: пастухи пригравали,
 мудреці поклонялися, ангели співали,
 Ірод же затривожився, 
бо появився в тілі Бог, 
Спаситель душ наших.
(Стихира вечірні Різдва Христового)

Христос Рождається! Славіте Його!
        Цими знаменитими словами наша мати Церква, яка в ці дні спрямовує нашу увагу до Вифлиємських ясел, відкриває нам зміст величного свята – приходу на землю Божого Сина в тілі людини і як його зустріли ангели і люди на землі. 
     Коли прийшла повнота часу, Бог послав свого Сина Єдинородного на землю, щоб кожний, хто вірує в нього, мав життя вічне.
    Про здійснення цього плану Божого святий Євангеліст Лука подає нам такими словами: « й ангел сказав до них (до пастушків): «Не бійтесь, бо ось я звіщаю вам добру новину, що наповнить радістю серця всіх людей доброї волі. Оце сьогодні в місті царя Давида народився Спаситель, що є Христос Господь. І ось вам знак про це: найдете дитятко, обвите пеленами, в жолобі, в печері…». І зараз же біля того ангела – вістуна появилась велика сила ангелів, що вихваляли Бога і співали: «Слава на висотах Богові, а на землі мир людям доброї волі!». І ці убогі пастушки перші серед людей всієї землі отримали цю радісну вістку про Воплочення Божого Сина і швиденько побігли до стаєнки, щоб привітати Боже Дитятко, потім поспішили  поділитись цією радістю із своїми приятелями.
    Цією радістю переповнені і ми з вами. Ця радість зумовлює нас застановитесь над безмежною Божою любов’ю до нас. Ця радість Різдва Христового повертає дорослих у радісне і щасливе дитинство, дітей і молодь підносить на дусі до прослави Ісуса разом  ангелами і пастушками, що народився Вифлиємській яскині своїми колядками.
    А в кожному храмі сьогодні велелюдно, сьогодні родини переповнені щастям бо сьогоднішнє свято зібрало спільно цілі родини, повернулися сини і дочки з далекого і ближнього зарубіжжя до своїх батьків щоб разом спільно сісти до Святої Вечері та раннім ранком єдиним серцем і устами співати похвалу Богові: « Небо і земля сьогодні  хай з пророками радіють, ангели і люди хай духовно торжествують, Бог бо в тілі появився тим, що сиділи у темряві і тіні».
    У цей знаменний і святий день я щиру вітаю Вас усіх і кожного зокрема. Нехай Новонароджене Боже Дитятко благословить Вас усіх, Ваші родини, дітей і молодь, нехай людям поважного віку дасть сили і мужність переносити усі життєві випробування. Нехай радість перебуває у кожному домі, бо з нами Бог, розумійте, народи, і поклоняйтеся, бо з нами Бог.

Христос Рождається! Славіте Його!
                                                      Парох Церкви Різдва Богородиці м. Отинія  
мітрофорний протопресвітер Василь Мельничук

З Різдвом Христовим, друзі милі!
 Нехай омріяне здійсниться,
 Щоб Новий рік зустріти в мирі,
 З любов'ю й радістю у серці.
 Щоб негаразди оминали,
 Натхненням повнилися мрії,
 Щоб в душах ваших не згасали
 Кохання, Віра та Надія.