ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дорогі браття і сестри!
Христос народився!
«Христос народжується – славіте!
Христос з Небес – зустрічайте!»
У ці дні, як і щороку, ми святкуємо Різдво Господа нашого Ісуса Христа. Ми співаємо колядки, ходимо з вертепами, вітаємо один одного зі святом, але часто не замислюємось, в чому суть цієї величної події, яка змінила весь світ і все людство.  Сьогодні ж на землю приходить Сам Бог, щоб привести людей до неба, щоб спасти їх і відновити Завіт між Богом і людьми. Приходить не в славі, а приходить смиренно, народжуючись від Приснодіви в убогому вертепі. Але найбільше чудо в тому, що відбулось з'єднання двох природ і Новонароджений був як Досконалим Богом, так і досконалою людиною. Це чудо є недоступне для людського розуму, але доступне для нашої віри і для нашого духу. Але головне - воно необхідне для нашого спасіння, бо не було іншого способу звільнити нас від гріха і смерті, як народження від Діви, земне життя, проповідь, хресна смерть, зішестя в пекло і Воскресіння Христове. Тому, святкуючи Різдво Христове, дякуймо Богові і воздаймо Йому славу за ту велику любов до нас, грішних людей, та турботу про наше спасіння. Адже заради нас стались такі великі чудеса - Бог стає людиною, Діва народжує, люди отримують можливість звільнитись від прокляття гріха і смерті. Господь відкриває нам шлях до неба, Сам зійшовши на землю, робить нас дітьми Божими, Сам ставши Сином Людським, дає нам заповіді земного життя, які приведуть нас до неба. 
Будемо молитися, щоб Господь просвітив наш розум і серця світлом Своєї Премудрості і любові, щоб ніхто з нас ніколи не впадав у відчай. Будемо любити один одного і Україну нелицемірною любов'ю, щоб Господь зберіг нашу Україну і нас в цілісності, і повернув в скорому часі усіх наших воїнів живими і здоровими із Сходу до рідних домівок. Не забуваймо, що Бог є любов, і ця любов привела Його у Вифлеємську печеру і на Голгофський хрест.
Зі святом Різдва Христового вітаю Вас, дорогі моєму серцю, брати і сестри! Нехай радість свята увійде в кожний дім, в кожну сім'ю! Нехай благословить Христос, що нині народився, наші домівки і наповнить їх духовним світлом і достатком і принесе нам по Своїй милості мир, спокій і процвітання!
Христос народився! Славімо Його!

Українська Православна Церква   
Київського Патріархату.
Настоятель храму  
 "Введення в храм Пресвятої Богородиці"
с.м.т.Отинія.  
Декан Отинійський
митрофорний протоєрей    
Іван Мороз
та ієрей Василь Мороз