Валентинки по-отинійськи

Валентинки по-отинійськи

Загальноприйняте назва - Свастика, за однією версією, походить від слова санскритського Суасті. Су - прекрасний, добро і асти - бути, тобто "Бути добру!", Або по-нашому "На все добре!".
Найбільш розповсюдженим солярним знаком є свастика – знак сонця і вогню, символ добра, удачі і процвітання, символ величі Бога, символ Святого Духа. Світ живе за свастичним принципом від мікрокосмосу до макрокосмосу: молекули адгезії (щеплення) клітин утворюють ембріон, шляхом сполучення між собою у формі свастики – (початок життя), вигляд свастики має 4-секторна структура магнітних полів навколо Сонця, такий же вигляд має наша та інші галактики. Біолокаційні досліди показують, що знак свастики випромінює позитивну енергію у всьому спектрі частот людського організму. 
Свастика з найдавніших часів означала світло, головні принципи Всесвіту і дуальність усього, що нас оточує: це альфа і омега, духовне і матеріальне, чоловіче і жіноче, Земля і Сонце.
Свастика знаходить свою форму з самої глобальної, найбільш вражаючою людини субстанції - космічної, копіюючи профіль галактик (наша галактика названа сват), комет і траєкторію руху полярного сузір'я - Малої Ведмедиці. Свастика відображає головний вид руху у Всесвіті - обертальний з його похідної - поступальним і здатна символізувати будь-які філософські категорії.
Свастика – один із найдавніших широкорозповсюджених графічних символів, який бере початок з часів Трипільської культури, а пізніше стає складовою культури, релігії і побуту практично в усіх народів світу. Ренесанс свастики припадає на другу половину ХІХ ст. – поч. ХХ ст. Вона стала предметом дискусії науковців, культурологів, теософів, використовувалася в якості логотипа різноманітними громадськими організаціями,  широко використовувалася в рекламних цілях. США займає особливе місце в згадках історичного використання свастики. Цей символ часто малювався на листівках та привітаннях, позначаючи побажання щастя та удачі.
 На основі цих листівок я розробив сувенір «Валентинка по отинійськи». На тлі серця розміщена правостороння свастика, на якій написи: Love – Любов, Light – Cвітло, Luck – удача, Life –Життя. Чого і бажаю усім у День закоханих.
P.S.
Для агресивно-толерантних осіб із нетрадиційно-політичною та зовсім іншою орієнтацією, у яких свастика викликає явний дискомфорт, що базується на синдромі «Третій Рейх на Третьому Римі (Moscow) – частіше навідуйтеся в аптеку, може попустить… не допомагає? – Тоді вам у ветаптеку…
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Михайло Хавлюк Отинія