Отинійській школі – 200

Отинійській школі – 200

      
21листопада Отинійська загальноосвітня школа відзначила своє 200-ліття.До своєї альма-матер з’їхалися з усіх куточків України, з-за кордону її колишні вихованці, вчителі, було багато запрошених гостей.
Святкування розпочалося з виступу преосвященних отців та їхнього благословення учнівсько-педагогічного колективу та всіх присутніх. Насамперед згадали про тих випускників школи, які, взявши до рук зброю, стали на захист України від російського агресора на Сході. Хвилиною мовчання і молитвою вшанували пам'ять Ольги Петрівни Матковської, вчителів та учнів школи, які відійшлиувічність, усіхГероїв Небесної Сотні, учасників бойових дій, які загинули  на Сході України.
200 років для історії – це мить, а для школи – довгий проміжок часу, тому організатори свята здійснили невеликий екскурс в історію шкільництва в Отинії. Напередодні святкування всіх випускників об`єднала велика подія – написання ювілейної книги про школу, ідея створення якої належала попередньому директору Матковській Ользі Петрівні.Всі присутні отримали ювілейну  книжку в подарунок.
Відкрили святкування символічно– святковим дзвінком. Дзвонили учень першого випуску школи 1948 року Михайло ЙосиповичПетровський та першокласниця Марійка Лаврик.
Отримала школа багато подарунків.За сумліннупрацю та з нагоди 200-ліття школи голови Коломийської районної державно їадміністрації та районної ради Любомир Глушков і Роман Дячук відповідно вручили грамотивчителям.
Та головне, що самі гості отримали велике задоволення і незабутні враження:свої пісні,танці та поезії дарували талановиті вихованці школи, виступи яких ще раз довели високу професійність педагогів, які займаються з дітьми.
                                                     

Директор Отинійської школи I-Ш cт. 
Наталія Гринів