“ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ»

“ВЕСЕЛІ  КАНІКУЛИ  З  БОГОМ»

З З  по  7 серпня 2015 року Божого, з благословення о.м.Василя Мельничука та ініціативи семінариста Івано-Франківської Духовної семінарії ім.свщмч.Йосафата - Івана Харевича, на парохії Різдва Пресвятої Богородиці, Української Греко-Католицької церкви, Коломийсько-Чернівецької єпархії, смт.Отинія відбувся дитячий, християнський табір «Веселі канікули з Богом» приурочений 150 річниці від Дня народження Митрополита Андрея Шептицького для дітей віком від 7 до 15 років.
Кожний день табору розпочинався із Молебня до Богородиці, опісля якого учасники табору мали змогу почути катехизацію, яку проводили семінаристи бр.Михайло Макар та бр.Павло Зависляк.
Протягом дня діти були залучені до різного виду праці, а саме: складання назв групок, малювання емблем табору, складання та виконування пісень, танцювання бансів та інших розвивально-пізнавальних ігор.
За 5 днів табір відвідало близько 75 дітей із селища та навколишніх сіл.
В останній день табору після подячного Молебню о.Олег Федак, вручив дітям пам’ятки про табір, а аніматорам та волонтерам вервички із приватної колекції покійного о.Павла Белзюка. Опісля всі таборовики разом із священиком, семінаристами та аніматорами вирушили до пам’ятної дошки «Героям Небесної Сотні», де освятили та відправили в зону АТО два реанімобілі, які зорганізувала громада селища.  
Зробивши спільне фото діти мали змогу більше поспілкуватися із священиком та семінаристами, які саме приготували цей табір.

                                                                                                                                                       Бр.Іван Харевич