НАГОРОДА ЗА ЗНАННЯ

НАГОРОДА  ЗА  ЗНАННЯ

В Отинійській загальноосвітній школі відбулось нагородження кращих учнів. Благодійний Фонд Юрія Дерев’янка відзначив одноразовими грошовими стипендіями переможців всеукраїнських, обласних та районних олімпіад, а також педагогів, які підготували стипендіатів.
В Отинійській ЗОШ навчається 789 учнів та працює 80 вчителів. Фонд нагородив преміями 8 школярів та 9 педагогів.
«В цій одній школі більше переможців, ніж у кількох школах в деяких районах. Передаю школярам щирі вітання від народного депутата Юрія Дерев’янка та голови Фонду Володимира Грабовецького. Бажаю успіху! Щоби більше ніколи не повторювались ті чорні сторінки історії, які ми зараз переживаємо. Щоби в подальшому ви писали нашу історію, та щоб її сторінки були світлими», - відзначив Микола Зузанський, заступник голови Фонду Юрія Дерев’янка.
«Дуже приємно, що наші учні, які стали призерами всеукраїнських олімпіад, конкурсу робіт Малої академії наук та інших конкурсів сьогодні нагороджені преміями. Такі премії - дуже велике заохочення. Дякуємо Фонду і депутату Верховної ради Юрію Дерев’янку, який не словами, а ділом підтримує молодих українців», - подякувала директор Отинійської школи Ольга Матковська.
Діана Соботник, учениця 8-ого класу здобула друге місце на Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Діана та її педагог Ольга Петраш отримали від Фонду Юрія Дерев’янка премії в розмірі 1500 гривень. За словами учениці, вона завдячує перемогою вчительці та мамі, які надихнули її до навчання. «Я багато готувалась, щоби стати призеркою. Дуже приємно було брати участь в конкурсі, що носить ім’я Тараса Шевченка, та отримати винагороду. Я це запам’ятаю на все життя, буду розповідати дітям», - сказала школярка.
Ігор Мартинюк, керівник управління освіти Коломийського району також висловив вдячність Фонду Юрія Дерев’янка за те, що не залишає поза увагою освітян та допомагає виховувати майбутнє покоління.